Новости проекта
Перенос и удаление уроков
Внесение изменений в личные данные
Важная информация

План работы школы на каникулы

Дата: 24 декабря 2019 в 12:00
Автор: Рубис Т. В.
26 просмотров

ПЛАН

выхаваўчай работы на зімовыя канікулы

26.12 - 11.01. 2019/2020 нав. год

Дата

Мерапрыемства

Час правядзення

Месца правядзення

Адказныя

26.12

чт

Работа аздараўленчага лагера

“Бярозка”

8.00-16.00

каб. пачат. класаў

Якубоўская Р.М.

Носка С.Я.

26.12

Рэпетыцыя навагодняга ранішніка для 1-4 класаў

9.00

фае ІІ паверха

Высоцкая Т.А.

Яцук А.І.

26.12

Рэпетыцыя навагодняй праграмы для 5-7 класаў

10.00

фае ІІ паверха

Гнілеўская Т.У.

26.12

Рэпетыцыя навагодняй праграмы для 8-11 класаў

11.00

фае ІІ Паверха

Хаменка Д.У.

26.12

Рэпетыцыя навагодняга ранішніка для выхавальнікаў д/с

10.00-11.00

д/с

Яцук А.І.

26.12

Арганізацыя і правядзенне акцыі

“Цуды на Ражаство”

12.00

УА

Яцук А.І.

Хаменка Д.У.

26.12

Удзел навучэнцаў у раённым навагоднім свяце

10.00

Дзяржынскі ГДК

Гнілеўская Т.У.

26.12

Дадатковыя заняткі па анг. мове

9.00-10.00

каб. гісторыі

Рубіс Т.У.

26.12

Спартыўныя гульні

10.00-12.00

спарт. зала

Высоцкая Т.А.

26.12

АФП, спартыўныя гульні

12.00-15.00

спарт. зала

Хаменка Д.У.

26.12

Настольны тэніс

17.00-18.00

спарт. зала

Яшчанка Л.А.

27.12

пт

Работа аздараўленчага лагера “Бярозка”

8.00-16.00

УА

Гнілеўская Т.У.

Мелянец А.В.

27.12

Рэпетыцыя навагодняга ранішніка для 1-4 класаў

9.00

Фае ІІ паверха

Высоцкая Т.А. Яцук А.І.

27.12

Дадатковыя заняткі па беларускай мове

10.00-11.00

каб. бел. мовы

Носка С.Я.

27.12

Рэпетыцыя навагодняй праграмы для навучэнцаў 5-7 класаў

10.00

Фае ІІ паверха

Гнілеўская Т.У.

27.12

Навагодні ранішнік для выхавальнікаў д/с

10.00

д/с

Чаплій І.У.

Яцук А.І.

27.12

Пазнавальная гульня-віктарына

“У свеце казак”

11.00-12.00

каб. рускай мовы

Баранава Т.А.

27.12

Тэатралізаваная праграма

“Запрашаем на Калядкі”

11.00

ОКіД “Бараўскі ДК”

Яцук А.І.

27.12

Настольны тэніс

9.00-11.00

спарт. зала

Капыловіч В.І.

27.12

Валейбол

11.00-13.00

спарт. зала

Капыловіч В.І.

27.12

Шашкі

13.00-15.00

спарт. зала

Капыловіч В.І.

28.12

сб.

Работа аздараўленчага лагера

“Бярозка”

8.00-16.00

УА

Кабановіч І.У.

Навічонак Л.У.

28.12

Навагодні ранішнік для навучэнцаў 1-4 класаў

“У гасцях у навагодняй казкі”

10.00-11.30

Фае ІІ паверха

Высоцкая Т.А.

Яцук А.І.

28.12

Навагодняя гульневая праграма для навучэнцаў 5-7 класаў

“Хутка, хутка Новы год”

12.00-13.30

Фае ІІ паверха

Гнілеўская Т.У.

28.12

Навагодняя праграма для навучэнцаў 8-9 класаў

18.00-21.00

Фае ІІ паверха

Хаменка Д.У.

28.12

Настольны тэніс

9.00-11.00

спарт. зала

Капыловіч В.І.

28.12

Аб’яднанне па інтарэсах

“Умелыя ручкі”

9.00-10.40

каб. вых. работы

Бунец Л.П.

28.12

Аб’яднанне па інтарэсах “Турыст”

11.00-13.00

спарт. зала

Капыловіч В.І.

28.12

Рэйд “Падлетак”

20.00-22.00

аг. Баравое

Бунец Л.П.

30.12

Пн.

Работа аздараўленчага лагера

“Бярозка”

8.00-16.00

УА

Баранава Т.А.

Сазонава Т.Я.

30.12

Пазнавальная гульня

“Новы год па планеце ідзе”

9.00-10.00

фае ІІ паверха

Яцук А.І.

30.12

Хор “Званочкі”

10.00

каб. пачат. класаў

Яцук А.І.

30.12

Дадатковыя заняткі па хіміі

10.00-11.00

каб. фізікі

Мелянец А.В.

30.12

Дадатковыя заняткі па біялогіі

11.00-12.00

каб. фізікі

Мелянец А.В.

30.12

Дадатковыя заняткі па анг. мове

10.00-11.00

каб. 6 класа

Гнілеўская Т.У.

30.12

Дадатковыя заняткі па геаграфіі

9.00-10.00

каб. 6 класа

Хаменка Д.У.

30.12

Забаўляльная гульня

“Новы год у розных краінах”

10.00-11.00

каб. матэматыкі

Хаменка Д.У.

30.12

Зімнія алімпійскій гульні

12.00-13.00

спарт. зала

Гнілеўская Т.У.

30.12

Вясёлыя старты

9.00-11.00

спарт. зала

Капыловіч В.І.

30.12

Валейбол

11.00-13.00

спарт. зала

Капыловіч В.І.

30.12

Настольны тэніс, бадмінтон

13.00-15.00

спарт. зала

Капыловіч В.І.

30.12

Настольны тэніс

16.00-17.00

спарт. зала

Яшчанка Л.А.

31.12

вт.

Музычна-гульневая праграма

“Навагодні цягнік”

11.00

фае ІІ паверха

Яцук А.І.

31.12

Гульня-віктарына па біялогіі

10.00-11.00

каб. фізікі

Мелянец А.В.

31.12

Настольны тэніс

9.00-11.00

спарт. зала

Капыловіч В.І.

31.12

Валейбол, піянербол

11.00-13.00

спарт. зала

Капыловіч В.І.

31.12

Аб’яднанне па інтарэсах “Турыст”

13.00-15.00

спарт. зала

Капыловіч В.І.

03.01

Пт

Работа аздараўленчага лагера

“Бярозка”

8.00-16.00

УА

Якубоўская Р.М.

Носка С.Я.

03.01

Падарожжа ў краіну здароўя

9.00-10.00

каб. 6 класа

Гнілеўская Т.У.

03.01

Рэпетыцыя народнага свята

“Прыйшла Каляда”

10.00-11.00

каб. рускай мовы

Баранава Т.А.

03.01

Дадатковыя заняткі па біялогіі

9.00-10.00

каб. фізікі

Мелянец А.В.

03.01

Дадатковыя заняткі па хіміі

10.00-11.00

каб. фізікі

Мелянец А.В.

03.01

Хор “Званочкі”

11.00-11.45

каб. пачат. класаў

Яцук А.І.

03.01

“Здравствуй, зимушка-зима»-

эстафеты, спартыўныя гульні

9.00-11.00

спарт. зала

Капыловіч В.І.

03.01

Валейбол, таварыская сустрэча

настаўнікаў і навучэнцаў

11.00-13.00

спарт. зала

Капыловіч В.І.

03.01

Рухомыя спартыўныя гульні

13.00-15.00

спарт. зала

Капыловіч В.І.

03.01

Рэйд “Падлетак”

20.00-22.00

аг. Баравое

Бунец Л.П.

04.01

Сб.

Работа аздараўленчага лагера

“Бярозка”

8.00-16.00

УА

Высоцкая Т.А.

Капыловіч В.І.

04.01

Пазнавальнае падарожжа

“Каляды”

9.00-10.00

каб. гісторыі

Рубіс Т.У.

04.01

Пасяджэнне ў літаратурнай гасцёўні

10.00-11.00

каб. бел. мовы

Носка С.Я.

04.01

Піянерская акцыя

 “Піянеры – малятам”

10.00-11.00

дзіцячы сад

Хаменка Д.У.

04.01

Навагодняя майстэрня па вырабе калядных упрыгожванняў

11.00

каб. матэматыкі

Яцук А.І.

04.01

“Вас вызвае спартландыя!” – спарт. конкурсы, эстафеты

9.00-11.00

спарт. зала

Капловіч В.І.

04.01

 Рухомыя і спартыўныя гульні

11.00-13.00

спарт. зала

Капыловіч В.І.

04.01

Настольны тэніс, шашкі

13.00-15.00

спарт. зала

Капыловіч В.І.

04.01

Спартыўныя гульні, АФП

18.00-20.00

спарт. зала

Валюшыцкая І.А.

06.01

пн.

Калядная сустрэча

 «Шчодры вечар»

11.00-12.00

каб. рускай мовы

Баранава Т.А.

Яцук А.І.

06.01

Акцыя " Дапаможам братам нашым меншым»

10.00

УА

Высоцкая Т.А.

06.01

Аб’яднанне па інтарэсах

“Умелыя ручкі”

9.00-10.40

каб. вых. работы

Бунец Л.П.

06.01

“Зімовыя забавы” – конкурсы, гульні

9.00-11.00

спарт. зала

Капыловіч В.І.

06.01

Валейбол

11.00-13.00

спарт. зала

Навічонак Л.У.

06.01

Настольны тэніс, бадмінтон

13.00-15.00

спарт. зала

Капыловіч В.І.

08.01

Ср.

Навагодняя інтэлектуальная гульня

“Поле цудаў” (5-7 кл.)

10.00

каб. матэматыкі

Хаменка Д.У.

08.01

Дадатковыя заняткі па анг. мове

9.00-10.00

каб. 6 класа

Гнілеўская Т.У.

08.01

Дадатковыя заняткі па біялогіі

9.00-10.00

каб. фізікі

Мелянец А.В.

08.01

Дадатковыя заняткі па хіміі

10.00-11.00

каб. фізікі

Мелянец А.В.

08.01

Дадатковыя заняткі па геаграфіі

11 кл.

9.00-10.00

каб. бел. мовы

Хаменка Д.У.

08.01

Дадатковыя заняткі па рускай мове

11.00-12.00

каб. рускай мовы

Баранава Т.А.

08.01

Дадатковыя заняткі па

беларускай мове

10.00

каб. бел. мовы

Носка С.Я.

08.01

Настольны тэніс

9.00-11.00

спарт. зала

Капыловіч В.І.

08.01

Снайперы баскетбола

гульня ў страйк

11.00-13.00

спарт. зала

Капыловіч В.І.

08.01

Шашкі, дартс

13.00-15.00

спарт. зала

Капыловіч В.І.

09.01

Чт.

Конкурс “Лепшы знаўца правіл пажарнай бяспекі”

9.00-10.00

каб. 6 класа

Гнілеўская Т.У.

09.01

Гульня “Што? Дзе? Калі”

9.00-10.00

каб. фізікі

Мелянец А.В.

09.01

Дадатковыя заняткі па геаграфіі

9.00-10.00

каб. матэматыкі

Хаменка Д.У.

09.01

Спартыўныя гульні

9.00-11.00

спарт. зала

Высоцкая Т.А.

09.01

Рухомыя спартыўныя гульні

11.00-13.00

спарт. зала

Навічонак Л.У.

09.01

АФП, спартыўныя гульні

13.00-15.00

спарт. зала

Хаменка Д.У.

10.01

ПТ

Інтэлектуальны марафон

“Памяць праз гады”

14.00

каб. гісторыі

Яшчанка Л.А.

10.01

Дадатковыя заняткі па беларускай мове

10.00-11.00

каб. бел. мовы

Носка С.Я.

10.01

Дадатковыя заняткі па гаеграфіі

9.00-10.00

каб. матэматыкі

Хаменка Д.У.

10.01

Хор “Званочкі”

10.00-10.45

каб. пачат. класаў

Яцук А.І.

10.01

Інтэлектуальная гульня

“Разумнікі і разумніцы”

11.00

каб. матэматыкі

Яцук А.І.

10.01

Спартыўныя гульні

9.00-11.00

спарт. зала

Капыловіч В.І.

10.01

Валейбол

11.00-13.00

спарт. зала

Капыловіч В.І.

10.01

Баскетбол

13.00-15.00

спарт. зала

Капыловіч В.І.

10.01

Настольны тэніс

17.00-18.00

спарт. зала

Яшчанка Л.А.

11.01

Сб

Дзень здароўя

Снежный снайпер (5-9 кл.)

10.00

УА

Капыловіч В.І.

Мелянец А.В.

11.01

Зімняя спартландыя (1-4 кл.)

10.00

УА

Навічонак Л.У.

11.01

У свеце цікавага " Чайныя традыцыі ў розных краінах свету»

каб. матэматыкі

Хаменка Д.У.

Яцук А.І.

11.01

Аб’яднанне па інтарэсах

“Умелыя ручкі”

9.00-10.40

каб. вых. работы

Бунец Л.П.

11.01

Настольны тэніс

9.00-11.00

спарт. зала

Капыловіч В.І.

11.01

Аб’яднанне па інтарэсах

“Турыст”

11.00-13.00

спарт. зала

Капыловіч В.І.

11.01

Шашкі, бадбінтон

13.00-15.00

спарт. зала

Капыловіч В.І.

11.01

Спартыўныя гульні, АФП

18.00-20.00

спарт. зала

Валюшыцкая І.А.

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.