Новости проекта
Перенос и удаление уроков
Внесение изменений в личные данные

ОСЕННИЕ КАНИКУЛЫ

Дата: 4 ноября в 19:09, Обновлено 4 ноября в 19:10
Автор: Рубис Т. В.

ПЛАН

выхаваўчай работы на восеньскія канікулы

01.11 – 10.11. 2019/2020 нав. год

Дата

Мерапрыемства

Час правядзення

Месца правядзення

Адказныя

01.11

Удзел у раёных спаборніцтвах па шашках

10.00

ДУА “Гімназія

 г. Дзяржынска”

Капыловіч В.І.

01.11

Аб’яднанне па інтарэсах

“Званочкі”

10.00-10.45

каб. пачат. класаў

Яцук А.І.

01.11

Дадатковыя заняткі па матэматыцы

10.00-11.00

каб. фізікі

Сазонава Т.Я.

01.11

Наведванне рэсурснага цэнтра

па бяспекі

11.30

ДУА “Гімназія №1”

Яцук А.І.

01.11

Віктарына

“Загадкі восені”

11.00-12.00

каб. інфарматыкі

Рубіс Т.У.

01.11

Настольны тэніс

15.00-17.00

Фае І паверха

Высоцкая Т.А.

02.11

Свята “Асеннія пасядзелкі”

1-4 класы

10.00

каб. пачат. класаў

Кабановіч І.У.

Навічонак Л.У.

02.11

Конкурсна-гульневая праграма

“Шчодрая восень” 5-9 класы

10.00

Фае ІІ паверха

Гнілеўская Т.У.

02.11

Дадатковыя заняткі па хіміі

9.00-10.00

Каб. хіміі і біялогіі

Мелянец А.В.

02.11

Аб’яднанне па інтарэсах

“Умелыя ручкі”

9.00-10.35

каб. вых. работы

Бунец Л.П.

02.11

Аб’яднанне па інтарэсах

“Настольны тэніс”

9.00-9.45

фае І паверха

Капыловіч В.І.

02.11

Аб’яднанне па інтарэсах

“Валейбол”

9.50-10.35

спарт. зала

Капыловіч В.І.

02.11

Аб’яднанне па інтарэсах

“Турыст”

11.00-12.40

спарт. зала

Капыловіч В.І.

02.11

Аб’яднанне па інтарэсах

“Шашкі”

12.50-13.35

спарт. зала

Капыловіч В.І.

04.11

Аб’яднанне па інтарэсах

“Юны краявед” (6-8 кл.)

9.00-10.40

каб. гісторыі

Хаменка Д.У.

04.11

Аб’яднанне па интарэсах

“Настольны тэніс”

9.00-10.00

Фае І паверха

Капыловіч В.І.

04.11

Вяселыя старты

10.00-11.00

спарт. зала

Капыловіч В.І.

04.11

Гуляем у піянербол

11.00-12.00

спарт. зала

Капыловіч В.І.

04.11

Валейбол 8-11 класы

12.00-13.00

спарт. зала

Капыловіч В.І.

04.11

Гульня-віктарына

“Наша Беларусь”

11.00-11.45

каб. гісторыі

Хаменка Д.У.

04.11

Дадатковыя заняткі па анг. мове

11.00-11.45

каб. інфарматыкі

Рубіс Т.У.

04.11

Дадатковыя заняткі па хіміі і біялогіі

11.00-12.00

12.00-13.00

Каб. хіміі і біялогіі

Мелянец А.В.

04.11

Дадатковыя заняткі па геаграфіі

6-8 класы

12.00-12.45

каб. гісторыі

Хаменка Д.У.

04.11

Аб’яднанне па інтарэсах

“Званочкі”

11.00-11.45

каб. пачат. класаў

Яцук А.І.

04.11

Настольны тэніс

17.00-19.00

Фае І паверха

Яшчанка Л.А.

05.11

Турнір па настольнаму тэнісу

9.00-10.50

Фае І паверха

Капыловіч В.І.

05.11

Дадатковыя заняткі па бел. мове

10.00

каб. бел. мовы

Носка С.Я.

05.11

Круглы стол

“Курільныя сумесі.

Небяспечна ці гэта?

10.00

каб. матэматыкі

Яцук А.І.

05.11

Спартыўны экспрэс

10.00

спарт. зала

Высоцкая Т.А.

05.11

Круглы стол

“Азбука здароўя”

11.00

каб. 6 класа

Гнілеўская Т.У.

05.11

Спаборніцтва “Вас выклікае спартландыя!”

11.00-12.00

спарт. зала

Капыловіч В.І.

05.11

Бацькоўскі сход

5 клас

12.00

каб. гісторыі

Мелянец А.В.

05.11

Аб’яднанне па інтарэсах

“Турыст”

13.00-14.00

спарт. зала

Капыловіч В.І.

05.11

Спартыўныя гульні, валейбол

15.00-19.00

спарт. зала

Сазонава Т.Я.

06.11

Аб’яднанне па інтарэсах

“Юны краявед”

9.00-10.40

каб. гісторыі

Хаменка Д.У.

06.11

Настольны тэніс

9.00-10.00

фае І паверха

Капыловіч В.І.

06.11

Дадатковыя заняткі па матэматыцы

9.00-10.00

каб. матэматыкі

Сазонава Т.Я.

06.11

Дартс – вучымся гуляць

10.00-11.00

спарт. зала

Капыловіч В.І.

06.11

Дадатковыя заняткі

па рускай мове 5 клас

10.00-11.00

каб.рускай мовы і літаратуры

Баранава Т.А.

06.11

Дадатковыя заняткі па геаграфіі

9-11 класы

11.00-11.45

каб. гісторыі

Хаменка Д.У.

06.11

Спаборніцтва па валейболу сярод навучэнцаў 8-11 кл і настаўнікаў

11.00-12.30

спарт. зала

Капыловіч В.І.

06.11

Гуляем у шашкі і шахматы

12.30-13.30

спарт. зала

Капыловіч В.І.

06.11

Спартыўныя гульні, валейбол

16.00-20.00

спарт. зала

Навічонак Л.У.

08.11

Настольны тэніс

9.00-10.00

фае І паверха

Капыловіч В.І.

08.11

Дадатковыя заняткі

па хіміі і біялогіі

9.00-10.00

10.00-11.00

Мелянец А.В.

08.11

Конкурс “Залатая прыгалка”

10.00-11.00

спарт. зала

Капыловіч В.І.

08.11

Пасяджэнне

“Школы лідара”

10.00-10.45

каб. матэматыкі

Яцук А.І.

08.11

Дадатковыя заняткі па бел. мове

10.00-11.00

каб. бел. мовы

Носка С.Я.

08.11

Прафарыентацыйны

майстар-клас “Свет прафесій”

10.00-11.00

каб. рускай мовы і літаратуры

Баранава Т.А.

08.11

Круглы стол

“Граматычная этыка”

10.00

каб. пачат. класаў

Навічонак Л.У.

08.11

Аб’яднанне па інтарэсах

“Званочкі”

11.00-11.45

каб. пачат. класаў

Яцук А.І.

08.11

Валейбол

11.00-12.00

спарт. зала

Капыловіч В.І.

08.11

“Мы – асілкі!”

Заняткі ў трэнажорнай зале

12.00-13.00

трэнажорная зала

Капыловіч В.І

08.11

Спартыўныя гульні, валейбол

14.00-16.00

спарт. зала

Высоцкая Т.А.

08.11

Настольны тэніс

16.00-18.00

фае І паверха

Яшчанка Л.А.

09.11

Дзень здароўя

Спартландыя “Калі хочаш быць здаровым”

10.00-11.00

спарт. зала

Баранава Т.А.

Яцук А.І.

09.11

Конкурсная праграма

“Усе на старт!” 1-4 кл

11.00-12.00

спарт. зала

Якубоўская Р.М.

09.11

Аб’яднанне па інтарэсах

“Умелыя ручкі”

9.00-10.35

каб. вых. работы

Бунец Л.П.

09.11

Аб’яднанне па інтарэсах

“Настольны тэніс”

9.00-9.45

фае І паверха

Капыловіч В.І.

09.11

Аб’яднанне па інтарэсах

“Валейбол”

9.50-10.35

спарт. зала

Капыловіч В.І.

09.11

Аб’яднанне па інтарэсах

“Турыст”

11.00-12.40 

спарт. зала

Капыловіч В.І.

09.11

Аб’яднанне па інтарэсах

“Шашкі”

12.50-13.35 

спарт. зала

Капыловіч В.І.

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.