Новости проекта
Перенос и удаление уроков
Внесение изменений в личные данные

План работы школы в шестой школьный день

Дата: 8 ноября 2015 в 21:52, Обновлено 8 октября в 11:54
Автор: Рубис Т. В.

ПЛАН

 выхаваўчай работы ў шосты школьны дзень

на І паўгоддзе 2019/2020 нав. год

Тэрмін

Мерапрыемства

Адказныя

07.09

Дзень турызму

1. Легкаатлетычныя спаборніцтва “ВОСЕНЬ – пара спартыўная”

2. Спартландыя “Вясёлыя старты”

3. Спартыўна-гульневая праграма “Я – турыст”

Капыловіч В.І.

Кабановіч І.У.

Навічонак Л.У.

Мелянец А.В.

Гнілеўская Т.У.

Каглян І.Г.

14.09.

Дзень здароўя

1. Фестываль спартыўных і рухомых гульняў

“Гульні юных алімпійцаў”

2. Эстафета “Спартыўны калейдаскоп”

3.Спартыўная праграма “Час вяселых эстафет”

Капыловіч В.І.

Якубоўская Р.М.

Высоцкая Т.А.

Баранава Т.А.

Яцук А.І.

21.09.

Дзень грамадскіх аб’яднанняў

1. Спартыўная гульня “Моцныя, смелыя, лоўкія”

2.  Пазнавальная гульня “Падарожжа па краіне акцябрат”

3. Віктарына “Быць патрыётам”

Капыловіч В.І.

Кабановіч І.У.

Навічонак Л.У.

Мелянец А.В.

Гнілеўская Т.У.

Каглян І.Г.

28.09.

Дзень павагі і клопату

1. Першынство школы па настольным тэнісе

2. КТС валанцераў “Былых настаўнікаў не бывае”

3. Акцыя “Дом без адзіноты”

4. Удзел у канцэртнай праграме да Дня сталага чалавека

Капыловіч В.І.

Якубоўская Р.М.

Высоцкая Т.А.

Баранава Т.А.

Яцук А.І.

05.10.

Дзень экалогіі

1. Асенні крос

2.  Завочнае падарожжа “Клічуць родныя мясціны”

3.  Віктарына «Ахоўваць прыроду – гэта берагчы сябе»

Капыловіч В.І.

Кабановіч І.У.

Навічонак Л.У.

Мелянец А.В.

Гнілеўская Т.У.

Каглян І.Г.

12.10.

Дзень Маці

1.Спартыўныя гульні, эстафеты

2. Творчая майстэрня “Падарунак маме сваімі рукамі”

3. Круглы стол “Усё на зямлі ад матуліных рук”

Капыловіч В.І.

Якубоўская Р.М.

Высоцкая Т.А.

Баранава Т.А.

Яцук А.І.

19.10.

Дзень здароўя

1. Спартыўнае свята “Вас выклікае спартландыя!”

2. Спартыўны конкурс “Займіся спортам – стань першым!”

Капыловіч В.І.

Кабановіч І.У.

Навічонак Л.У.

Мелянец А.В.

Гнілеўская Т.У.

Каглян І.Г.

    26.10.

Дзень добраўпарадкавання і чысціні

1. Спартыўныя, рухомыя гульні

2. Агульнашкольная акцыя “Дом, у якім мы жывем”

Капыловіч В.І.

Якубоўская Р.М.

Высоцкая Т.А.

Баранава Т.А.

Яцук А.І.

02.11.

Свята Ураджаю

1. Першанство школы па валейболу

2. Свята “Асеннія пасядзелкі”    

                                                                  

3. Конкурсна-гульневая праграма “Шчодрая восень”

Капыловіч В.І.

Кабановіч І.У.

Навічонак Л.У.

Мелянец А.В.

Гнілеўская Т.У.

Каглян І.Г.

09.11.

Дзень здароўя

1. Конкурсная праграма “Усе на старт!”

2. Спартландыя “Калі хочаш быць здаровым”

Капыловіч В.І.

Якубоўская Р.М.

Высоцкая Т.А.

Баранава Т.А.

Яцук А.І.

16.11.

Дзень працоўнага выхавання

1.  КТС ”Праца кожнага – багацце Дзяржыншчыны”

2.  Экскурсія на месца працы бацькоў

ААТ “Баравое – 2003”

Капыловіч В.І.

Кабановіч І.У.

Навічонак Л.У.

Мелянец А.В.

Гнілеўская Т.У.

Каглян І.Г.

23.11.

Дзень творчасці

1. Спаборніцтва “Залатая прыгалка”

2. Фестываль творчасці “Хвіліна славы”

Капыловіч В.І.

Якубоўская Р.М.

Высоцкая Т.А.

Баранава Т.А.

Яцук А.І.

30.11.

Дзень прафілактыкі шкодных звычак

1.  Спартландыя пад дэвізам “Мы за здаровы лад жыцця”

2. Конкурс малюнкаў “Шкодныя звычкі”

3.  Круглы стол “Твае звычкі вызначаюць твой лёс”

Капыловіч В.І.

Кабановіч І.У.

Навічонак Л.У.

Мелянец А.В.

Гнілеўская Т.У.

Каглян І.Г.

07.12.

Дзень талярантнасці

1. Занятак у школе прававых ведаў “Закон і правапарадак”

2.   Круглы стол “Ведаць каб жыць!”

Капыловіч В.І.

Якубоўская Р.М.

Высоцкая Т.А.

Баранава Т.А.

Яцук А.І.

14.12.

Дзень здароўя

1.  Спартыўнае свята “Хутчэй! Вышэй! Мацней!”

2.  Агульнашкольныя спаборніцтва пад дэвізам

“Моладасць выбірае спорт!”

Капыловіч В.І.

Кабановіч І.У.

Навічонак Л.У.

Мелянец А.В.

Гнілеўская Т.У.

Каглян І.Г.

21.12.

Дзень сямейнага выхавання (бацькоўскія сходы)

1. КТС “Заняткі маёй сям’і ў вольны час”

2.  Канцэртная праграма да агульнашкольнага бацькоўскага сходу

Капыловіч В.І.

Якубоўская Р.М.

Высоцкая Т.А.

Баранава Т.А.

Яцук А.І.

28.12.

Дзень творчасці

1. Спаборніцтва па лыжнх гонках

2. Працуе “Фабрыка Дзеда Мароза”

3. Акцыя “Цуды на Ражаство”

Капыловіч В.І.

Кабановіч І.У.

Навічонак Л.У.

Мелянец А.В.

Гнілеўская Т.У.

Каглян І.Г.

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.